Danas je peta obljetnica rada web stranica kluba KK Željezničar koje su do sada učitavane preko 2 milijuna puta, a povodom čega je predsjednik kluba Željko Vukelić napisao nekoliko riječi zahvale. Za one koji možda ne znaju, stranice možete posjetiti na kkzeljeznicar.hr

12-02-2017

Male maske ATP Janjića posjetile su kuglanu KK Željezničara. Usput su odigrali i derbi 20. kola protiv AŠ AK Mainga i odnijeli bodove s razlikom od 9 drva.

PRVAK REGIJE ZAPAD U-23

20-11-2016

Igrač KK Željezničar kao i sudionik naše rekreativne lige Luka Požega je juniorski prvak regije zapad u kategoriji U-23! Uvjerljivo je osvojio prvo mjesto sa 593 oborena čunja, čime se plasirao na državno prvenstvo koje će se održati 10. i 11.12. u Zaprešiću. Luka sretno!

NOVITET - OBJAVA ZAPISNIKA UTAKMICA

16-10-2016

Novost od tekuće sezone je objava zapisnika utakmica koje objavljuju sudci lige u toku kola nakon utakmica na stranici: https://www.facebook.com/KRLKarlovac/

80. GODINA KK "ŽELJEZNIČAR"

30-06-2016

KK "Željezničar" iz Karlovca, osnovan je 30.06. davne 1936. godine, pa tako upravo ovih dana slavi 80 godina postojanja, povodom čega je i protekli petak održana svečana akademija u prostorijama udruženja obrtnika grada Karlovca kojoj su nazočili brojni uzvanici. Tako su uz vodstvo, igrače i članove samog kluba svečanosti nazočili sponzori, predstavnici županijskih klubova, predstavnici ekipa rekreativne lige, predstavnici županije i grada, glavni tajnik HKS-a i brojni drugi gosti. Prisutnima su nakon govora podjeljena brojna priznanja i zahvalnice, a po završetku svečanosti nastavljeno je druženje okupljenih uz prigodni domjenak.

INES MARIČIĆ - SVJETSKA PRVAKINJA I REKORDERKA

28-05-2016

Na SP 2016. u NOVIGRADU, INES MARIČIĆ je postala dvostruka svjetska prvakinja sa dva svjetska rekorda.

Osvojila je zlato u pojedinačnom natjecanju sa 675 srušenih čunjeva čime je ujedno srušila svjetski rekord! Osvojila je također zlato i u kombinaciji uz svjetski rekord. Čestitke!

MLADA NADA

19-05-2016

Za sve one koji (još) ne znaju, imamo sudionika KRL-KA lige u reprezentaciji. Radi se o Luki Požegi, inače igraču ekipe "1 PO 1" za koju je i zaigrao nekolicinu puta, a upravo ovih dana se nalazi na SP 2016. u Novigradu.

Luka sretno!

PREOKRET

04-05-2016

U napetoj polufinalnoj KUP utakmici između "1 PO 1" i "PEKARNE RAKOVAC" nakon vodstva Pekara od 3:0 u poenima i 222:185 čunjeva, ekipa 1 PO 1 osvaja 4. i 5. set za 3:2 i nadoknađuje razliku od 37 čunjeva nakon 3. seta. Pekarna osvaja zadnji set za 4:2, a s obzirom na razliku od 3 čunja u korist 1 PO 1, utakmica završava neriješeno (1:1, 4:4, 402:399). U 7. odlučujućem setu, Pekari popuštaju, a ekipa 1 PO 1 pobjeđuje sa 61:34 i prolazi u finale...

ČESTITKA

13-04-2016

Najmlađa kuglačica KRL-KA lige Katarina Čurilović, inače od nedavno igračica ekipe DR. A JE TO, proslavila je jučer na kuglani svoj 18. rođendan. Ovim putem joj želimo sve najbolje kao i puno uspjeha u daljnim natjecanjima!

IZNENAĐENJE

15-12-2015

U sinoć odigranoj zaostaloj utakmici 11. kola, "NADA II" je kao 14. plasirana ekipa iznenadila 1. plasiranu ekipu "ATP JANJIĆ". U napetoj utakmici kod vodstva Nade od 3:1 u setovima, ulaskom Maneva u igru koji otvara 5. set sa dvije postave, nakon čega slijedi 15 čunjeva Janjića, sve govori kako se ekipa ATP Janjić vraća u igru za očekivanu pobjedu, no mladi Trgovčić (neočekivano) ruši 28 čunjeva čime vraća razliku i presuđuje set s obzirom na minimalnu prednost na kraju seta od jednog drveta(71:70). Zadnji set osvaja ekipa ATP Janjić za 4:2 u setovima, ali s nedovoljnom razlikom drva za eventualni bod, pa susret završava sa 6:2 poena za Nadu. Uz spomenuti 5. set, na isti način je završio i 3. set(81:80) u korist Nade. Najbolji pojedinci za Nadu bili su Trgovčić sa 130 i Križanić sa 102 boda. Na suprotnoj strani Janjić sa 110 i Goldašić sa 87 bodova.